Forum 3Darchery

Právě je sob 23. říj 2021 0:17:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Adršpach 2021
PříspěvekNapsal: pon 06. zář 2021 12:04:04 

Letos na termín 30.10. vychází před závodem i nějaké to volno, takže je možnost udělat si prodloužený víkend a dokonce si zase i v neděli zajet zastřílet další závod na Bischofstein, kousek od Adršpachu. Přihlášky 603938515 Franta Ptáčník

Předmět příspěvku: Re: Adršpach 2021
PříspěvekNapsal: pát 08. říj 2021 20:15:21 

Letos v hospodě, kde běžně máme zakončení již mají zavřeno. Dohodli jsme, že pro nás otevřou, zajistíme snídaně a u registrace bude možné zakoupit i oběd. Stále nám mění podmínky je to tam s nima opravdu letos radost spolupracovat.

PříspěvekNapsal: čtv 14. říj 2021 11:39:06 

Tak doufám, že se to podaří. V době Covidu (resp. protiCovidových opatření) mi bylo těchto provozovatelů restauračních zařízení líto. Nevím, na jaké příjmy a dotace si zvykli, ale to co mnoho z nich provádí zákazníkům nyní (jako by zapomněli, že my jsem se je snažili podporovat a držet nad vodou) je fakt peklo.

PříspěvekNapsal: čtv 14. říj 2021 16:16:55 

Pistolník píše:
Tak doufám, že se to podaří. V době Covidu (resp. protiCovidových opatření) mi bylo těchto provozovatelů restauračních zařízení líto. Nevím, na jaké příjmy a dotace si zvykli, ale to co mnoho z nich provádí zákazníkům nyní (jako by zapomněli, že my jsem se je snažili podporovat a držet nad vodou) je fakt peklo.

On je trošku i problém, že pomocný personál si za dva roky existenční nouze našel jinou práci.....a není levná pracovní síla. Druhá věc je, že se lidé naučili trávit volný čas jinak a podniky založené na sezónním turistickém ruchu měly hodně blbou sezonu. Na druhou stranu, hospody v Ádru, rozmazlené autobusy Poláků, byly značně neochotné i před chřipkou

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]