Krásný den všem! Stejně jako vloni Vám již na příští týden chystáme další kolo Českého poháru v areálu střelnice v Litohlavech. A stejně jako vloni bude sobotní závod ČP následován nedělním závodem WA 3D, takže ideální příležitost se prostřílet víkendem k pondělí

. A to nemluvím o krátké dojezdové vzdálenosti z okolí Prahy, snadné dostupnosti od dálnice D5 od Berouna a možnosti spojit lukostřelbu s návštěvou Koněpruských jeskyní. Přihlašování a propozice standardně na da.3darchery.cz Tak se na Vás těšíme !