Forum 3Darchery

Právě je pon 19. lis 2018 0:52:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 160 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: TURNAJE V RAKOUSKU
PříspěvekNapsal: ned 29. říj 2017 17:41:19 

Orkán Ema. Nepřevázka

PříspěvekNapsal: ned 29. říj 2017 18:25:14 

Opravdu jsem litoval levoruké střelce, kterým byl šíp sfouknut ze šelfu třeba i pětkrát během pokusu o nátah. Nebo děs v očích majitelů dřevěných šípů kteří do poslední chvíle před zásahem sledovali bokem letící šíp jestli se srovná nebo přerazí o terč. Každopádně to byl úžasnej zážitek. Sláva všem co dokončili.

PříspěvekNapsal: ned 29. říj 2017 18:27:40 

Mýša píše:
Orkán Ema. Nepřevázka

Mýšo, to je pravda. Ale v Gutau byli samí "nováčkové ". :lol: :lol:
Kdo Emu pamatuje jsem já a Robert. Já osobně jsem tehdy ani nestřílela. Na doporučení souseda, jsem se šla pouze podívat, co že je ta 3D lukostřelba. Po tomto zážitku mne to tak nadchlo, že střílím stále. :mrgreen:
Takže i já si druhé kolo závodu v Gutau řádně užila. Medaili nepřivezla, jen několik hodně dobrých zářezů, že Pájo. ;) :lol:

PříspěvekNapsal: ned 29. říj 2017 21:11:08 

Jojo,
druhé větrné kolo svědčilo rychlostřelcům, takže Bobík a Katka byli na koni. Jim ta půlvteřinka mezi poryvy bohatě stačila. A když jsem jim sportovně popřál
před vystřelem trojaut, tak dali zónu a trojaut si dala Iveta. No dnes jsem střilel v garáži a užíval si to bezvětří.
Paja

PříspěvekNapsal: ned 29. říj 2017 23:57:49 

petrmada píše:
Byl to fakt mazec :lol: :lol: :lol: ...ale když se k silnému větru odpoledne na chvíli přidal i déšť s kroupami,
zjistil jsem, že jsem vůbec netušil v čem všem se dá střílet...Petr Máďa

Jaký kroupy? :o Kde a jaký turnaj jsi to střílel? :roll:
My žádný kroupy nezažili ani neviděli...! Že by nějaká místní anomálie? :lol:

PříspěvekNapsal: pon 30. říj 2017 1:34:09 

Každý kdo tam nebyl, může jen litovat, že nezjistil za jakých podmínek se dá střílet z luku. Nevěřím, že by někdo šel jen tak trénovat v takových podmínkách a můžeme Kárlovi jen poděkovat, že nám to tam nahoře vyjednal :mrgreen: :lol:

PříspěvekNapsal: pon 30. říj 2017 10:01:24 

Robert píše:
petrmada píše:
Byl to fakt mazec :lol: :lol: :lol: ...ale když se k silnému větru odpoledne na chvíli přidal i déšť s kroupami,
zjistil jsem, že jsem vůbec netušil v čem všem se dá střílet...Petr Máďa

Jaký kroupy? :o Kde a jaký turnaj jsi to střílel? :roll:
My žádný kroupy nezažili ani neviděli...! Že by nějaká místní anomálie? :lol:

Dá se říci, že se jednalo o lokální jev. Mezi 7-9 terčem se přihnala zmiňovaná přeháňka, naštěstí netrvala dlouho... :mrgreen:

PříspěvekNapsal: čtv 30. lis 2017 20:50:52 

Už se to blíží, už jen měsíc a kousek...a bude tu "mrznutí ve Strassu u Attergau" :lol:
Příloha:
2018-01-06_Neujahrsturnier_Strass-Attergau AUT.jpg
2018-01-06_Neujahrsturnier_Strass-Attergau AUT.jpg [ 119.15 KiB | Zobrazeno 2940 krát ]

Ještě stránky klubu: http://www.bogensport-attergau.at/
a odkaz pro stažení pozvánky v PDF: http://www.bogensport-attergau.at/attachments/article/24/Neujahrsturnier%202018%20(Homepage).pdf
Tak kdo neodoláte a pojedete? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

...jaké to bylo minule si můžete pro osvěžení přečíst zde:
http://www.forum-3darchery.cz/viewtopic.php?p=8723#p8723

PříspěvekNapsal: pát 01. pro 2017 0:48:21 

Ne takto :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale takto :D :D :D :D

PříspěvekNapsal: čtv 25. led 2018 21:54:42 

Za dva dny vypukne v Kirchschlagu (Breitenstein) pěkná "masírka"...
V létě je těch 100 terčů docela pohoda, ale jsem zvědav, jak se to bude stíhat v zimě...

Příloha:
Winter_100.jpg
Winter_100.jpg [ 119.83 KiB | Zobrazeno 2739 krát ]

...rozhodně bereme baterky 8-) :lol: 8-) :lol: 8-)
Více zde:
https://www.3dturnier.com/de/tournament/GhDvt7I9wE

PříspěvekNapsal: ned 28. led 2018 19:41:11 

Šlo to naštěstí i bez baterek , ale masírka to byla. Už se těším na report. Bylo to super....

PříspěvekNapsal: pon 29. led 2018 16:44:39 

Kuba píše:
Šlo to naštěstí i bez baterek , ale masírka to byla. Už se těším na report. Bylo to super....

To se těšíš, až si přečteš o akci, kde jsi sám byl? :shock:
No, Katka i já tu už nějaké reportáže máme, tak můžeš taky zkusit podělit se s ostatními,
jak jsi to viděl ty... ;)
Ať se s Katkou taky pobavíme... :lol: :lol: :lol:

PříspěvekNapsal: pon 29. led 2018 17:05:10 

Samozřejmě mi spíš šlo o odkaz na foto, protože jsem nefotil a navíc vyfouknout takovýho solokapra tak zkušeným reportérům jako seš ty z Katkou sem si opravdu netroufal.

PříspěvekNapsal: pon 29. led 2018 23:39:16 

Teda, ještě jsem ten report nemohl číst a už mne mrzí, že jsem tam nebyl :(
Škoda, že jsem o tom nevěděl, mám to kousek, volnou sobotu a chuť si střelit.
Už se těším na to počteníčko i s fotkama od Katky.

PříspěvekNapsal: úte 30. led 2018 20:25:25 

Winter Challenge 100 aneb ČESKÉ KATKY BRALY RAKOUSKÉ ZLATO

Bogensportzentrum v Kirchschlagu mám rád, protože tam je dostatečné množství parkurových okruhů, aby si každý mohl vybrat podle chuti, je tam dobře zásobený obchod a hlavně - jejich jarně/letně/podzimní turnaj CHALLENGE 100 na sto terčů za jeden den, je vždycky dobrý důvod se lukostřelbou totálně odrovnat...

Při loňském finále CH100 v listopadu už rozdávali program i na tento rok 2018 a v něm nás zarazilo, že chtějí udělat ten samý turnaj, ale jako jednodenní v zimě 27.1., kdy slunce vychází v 07:38 a zapadá v 16:30. To se přeci nedá stihnout, to se budou střílet poslední terče za tmy nebo s baterkou. V létě jsme tam končili až po páté hodině, skoro v půl šesté!

...ale celé to bylo ještě daleko a hlavně - pohled do pracovního kalendáře 2018 mne ujistil, že si nemusím dělat naděje, že bych zjistil, jak to celé nakonec dopadne.

Po Novém roce se mi to rozleželo v hlavě, a když Katka (1/4 klubu JS Licoměrsko) zjišťovala, kdo by jel s ní, jsem se rozhodl dělat jí garde...jako už mnohokrát. Mezitím Katka ještě stačila na Silvestra ukecat Kubu z Budějic, takže když jsem nás přihlašoval, byli jsme srovnaní pěkně za sebou.

Turnaj byl vypsán pro až 400 střelců (!), přihlásilo se nás jen 133, ale fyzicky jich nakonec dorazilo 98, přičemž jen dva soutěž nedokončili. Asi je odradila poznámka pořadatelů o nutnosti mít na trati nesmeky čili že bude asi dost namrzlo...

Věděli jsme, že musíme v sobotu ráno brzy vstávat i když spíme relativně blízko na Bartochově, netušili jsme však, že tam na nás čeká Karel s bednou medailí pro Bernharda do Kirchschlagu, a že si s námi bude chtít popovídat... Naše předsevzetí bylo rázem v troskách a z výživného odpočinku před tou masírkou zbylo jen 5 hodin. Vyplatilo se být na Breitensteinu ráno včas, protože jsme chytli dobré parkování až úplně nahoře, to Kuba musel šlapat odspodu od hřbitova.

Během zahájení ještě taktak dorazila z Tyrolska i Kateřina se svým longbow, která prý nám měla dělat tlumočnici, ale ten nejpodstatnější problém - jak dostat do telefonu v mobilní aplikaci 3D Skill Board bodovačku pro tento Winter Challenge a ještě tam nacpat střelce ve skupině, jsme si vyřešili sami a anglicky. Naštěstí jsme šli jen po třech, takže komunikačním jazykem skupiny byla čeština :D

Na metu jsme nešli nijak daleko, jen na č. 4 žlutého (40 terčů) okruhu a když mělo být zahájení za deset minut devět, už v 08:45 se začaly z lesa ozývat zásahy do gumy. Aby nám nikdo nedýchal na záda a netlačil nás, začali jsme taky - sovičkou - a hned jsme otestovali všechna tři bodovací tlačítka pro zásah prvním šípem - 20/18/16.

Tady stojí za to udělat malou technickou vsuvku. Zatímco v létě se dlouhodobý turnaj CH100 střílí od červených met, tentokrát to pořadatelé rozumně "zkrátili" a všichni to šli od met modrých, jen těch pár přihlášených kladek střílelo od červených kolíků. To zjevně mělo blahodárný vliv, že to půjde celé stihnout i v zimě --> bližší meta = jistota zásahu prvním šípem = žádné hledání ztracených šípů ve sněhu. Tuto změnu oproti létu jsem ale "s radostí" zaznamenal až v týdnu po uzávěrce přihlášek... 8-)

Normálně, v létě, s Katkou a Standou prvních 20 terčů (modrý, nejlehčí okruh) běháme, ale teď jsme na to jaksi neměli pomyšlení a radši se soustředili na a) střelbu a b) samotnou chůzi po zmrzlém sněhu a ledu - na to nás ale upozornili. Katka dokonce přemýšlela, že by si nesmeky pořídila, já jsem o horolezeckých mačkách doma ve sklepě ani nepřemýšlel.

Zpočátku to trochu vypadalo, že se nám terče budou ztrácet v mlze, ale dopolední slunce mlhu zvedlo a k poledni začala teplota stoupat i nad nulu, což bylo spíše na škodu, protože ze stromů začalo pršet, jak na nich roztávala jinovatka.

Mezi jednotlivými okruhy, jejichž pořadí určili, a do aplikace pro turnaj zanesli pořadatelé - (20) fialový - (40) žlutý - (28) červený - (20) modrý - jsme si stačili vždy dát něco malého k snědku a loknout si zielwasser z vlastních zásob...

Střelba samotná probíhala stylem: zrychleným přesunem dojít na metu, když předchozí skupina právě opustila terč - výstřel bez dlouhého rozmýšlení - dojít k terči, do telefonů naťukat zásahy a vytahat šípy - zrychleným přesunem opustit terč, protože na metě už stojí další skupina...a takhle to zopakovat stokrát, takže žádné flákání. Celkově nám to šlo úplně stejně jako na kratších závodech, kdy asi každý máme během turnaje navrch, útlum a pak to začneme dohánět, jen s tím rozdílem, že tady nám ta křivka proběhla třikrát a každé zapisování do telefonické bodovačky bylo pod vzájemnou bedlivou kontrolou okořeněno poznámkami na zrovna vedoucího střelce. Prostě úžasná psychická podpora čili správná vzájemná masírka :lol:

S Katkou jsme na Breitensteinu stříleli už mnohokrát. Kuba, který to má z domova tak strašně daleko, tu byl poprvé, a tak ho některé terče, i když byly jen od modrého kolíku, dokázali rozhodit. Takový tygr a dva bizoni, to se dalo ještě vymyslet, ale velmi oblíbený a populární sob, to už bylo jiné kafe. Jen prozradím, že od červeného kolíku to je přes 60 metrů, i když se to zprvu nezdá...

Pro mne jsou zase černou noční můrou hrdličky nebo jiné drobné ptactvo čili terč č. 23 na červeném okruhu, kde nejsem schopen trefit tu malou mrchu na blízko prvním šípem. Ale tentokrát jsem prokletí zlomil a spokojený jsem bral těch 16 bodů.

Jak se blížil závěr, díky odpolední stoupající teplotě nám naše boty víc a víc propouštěly vlhkost z tajícího sněhu, což asi nejvíc trápilo Katku, protože závěr turnaje mezi terči doslova prohopsala jen aby se zahřála. Do centra pak s naším jediným korektním výsledkem v telefonu skoro sprintovala. S Kubou jsme totiž oba něco na mobilech zmatlali a i když já jsem se výsledkem shodoval s Katkou, neměl jsem zvolený správný turnaj, a Kuba se od nás lišit v bodech.

Už při první pauze se nás Rakušák ze skupiny za námi ptal, jak jsme na tom a jak nám to jde (tedy myslím, že se ptal na tohle...německy neumíme ani jeden). Nechal si ukázat v telefonu naše skóre a že prý jsou na tom podobně, ale o trochu líp. Kuba pak meditoval, že jsme mu odkryli karty a že oni teď vědí, s kým mají tu čest, na koho si dát pozor a kolik musí střelit... Asi měl pravdu, protože z této skupiny byli dva střelci na bedně... ;)

Uzávěrka turnaje pro odeslání výsledků byla určena v 16:30, což jsme bohatě splnili - skončili jsme o 40 minut dříve. Díky on-line výsledkům nám mohla Katka téměř ihned sdělit neradostnou zprávu, že Kuba je osmý a já že lepší než bramborový už nebudu. Asi počítala, že díky své zachmuřenosti se jí zapomenu zeptat, jak je na tom ona... Jen špitla, že je zatím první...
Příloha:
Kateřina a Katka.jpg
Kateřina a Katka.jpg [ 118.32 KiB | Zobrazeno 2620 krát ]

No a tak to také skončilo. Nikdo další se už mezi nás nenacpal. V dřevěném šípu se zase blýskla svým výsledkem Kateřina s longbow a tak si obě české holky došly pro rakouské zlaté plakety za první místa. Už za tmy jsme se vydali k domovům. Protentokrát baterky a čelovky zůstaly zabalené v autě... :mrgreen:

PS.
Fotek moc není, protože jsme nechtěli sami sebe ani ostatní zdržovat, tak jen pár obrázků z telefonu, když už jsem ho měl na trati...

https://www.zonerama.com/RobinLocksley/Album/4064134

Naposledy upravil Robert dne úte 30. led 2018 20:50:47, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: úte 30. led 2018 20:48:52 

Všechno skvělý :-)! Reportáž, fotky i umístění! Jste borci!!!

PříspěvekNapsal: stř 31. led 2018 14:51:38 

Díky za reportáž a fotodokumentaci - jen víc takových psavců :-)

PříspěvekNapsal: stř 31. led 2018 22:35:17 

Pěkný report z pěkného závodu a super výsledky. Musím odvolat svou předchozí poznámku, těch 100, nebo u mně spíš 200 šípů :D za den bych dal, ale ne v zimě.

PříspěvekNapsal: čtv 01. úno 2018 13:37:56 

Ivan píše:
...Musím odvolat svou předchozí poznámku, těch 100, nebo u mně spíš 200 šípů :D za den bych dal, ale ne v zimě.

Budeš mít šanci v létě... :lol: 200 terčů = 200 šípů za jeden den!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Příloha:
Challenge 100 - Ultra.jpg
Challenge 100 - Ultra.jpg [ 92.96 KiB | Zobrazeno 2557 krát ]

PříspěvekNapsal: čtv 01. úno 2018 20:13:40 

Roberte, jak tě tak poslouchám/čtu si/ tak jsi se neúčastnil akcí ATL, otevři si Lukostřelce.cz a podívej se co se tam střílí. Od rána do večera vyhlášení za tmy. Šípů nepočítaně na vzdálenosti od 5 do 140 m. :!: :lol: :lol:

PříspěvekNapsal: čtv 01. úno 2018 20:30:06 

Ivan píše:
Roberte, jak tě tak poslouchám/čtu si/ tak jsi se neúčastnil akcí ATL, otevři si Lukostřelce.cz a podívej se co se tam střílí. Od rána do večera vyhlášení za tmy. Šípů nepočítaně na vzdálenosti od 5 do 140 m. :!: :lol: :lol:

Ano, máš pravdu. Akce typu ATL, jmenovalo se to Zlatý šíp pastýře Gila, jsem se zúčastnil jen jednou a myslím, že mi to stačilo... :?

PříspěvekNapsal: pát 02. úno 2018 10:33:00 

Roberte, a co po vašich zkušenostech z Rakouska rozvířit téma změny papírových bodovaček za onu aplikaci, kterou jste museli používat? Pravidla IFAA sice mobilní telefony nedovolují, ale na druhé straně by to hodně ulehčilo a urychlilo práci organizátorům turnajů. Výsledky by byly téměř okamžitě. Navíc je její ovládání velice jednoduché.

PříspěvekNapsal: pát 02. úno 2018 13:29:25 

Tak já skusím přijít na to, jak takovou aplikaci dostat do svého tlačítkového mobilu.

PříspěvekNapsal: pát 02. úno 2018 14:32:51 

tara píše:
Roberte, a co po vašich zkušenostech z Rakouska rozvířit téma změny papírových bodovaček za onu aplikaci, kterou jste museli používat? Pravidla IFAA sice mobilní telefony nedovolují, ale na druhé straně by to hodně ulehčilo a urychlilo práci organizátorům turnajů. Výsledky by byly téměř okamžitě. Navíc je její ovládání velice jednoduché.

Majitelé aplikace nejen že nemají lokalizaci do češtiny (polštiny a ruštiny ano...),
ale nechávají si za vytvoření turnaje v ní platit, a také si nechávají platit za každého střelce...
Více zde (eng):
https://www.3dturnier.com/en/solutions
nebo (ger):
https://www.3dturnier.com/de/solutions
...a pak taky započítej nechuť některých k "placatým" netlačítkovým přístrojům,
o nutnosti dat nemluvě (ta ale nejsou potřeba nonstop)...vlastně ani nevím,
jak moc datově náročné to je a zda v současnosti vlastně nemají
všichni ve sm(a)rt-founech data neomezeně...
Ano, je to rychlé, téměř ihned, ale když se střelci na trati neflákají,
tak i přepisování bodovaček do počítače je rychlé...
No a ještě jedna věc - takhle si všichni rovnou v telefonu přečetli,
na kolikátém místě jsou a ti, co měli smůlu, se velmi rychle "vypařili"... :(
Vyhlášení tedy bylo velmi komorní...ještě méně lidí, než bývá u nás...

PříspěvekNapsal: pát 02. úno 2018 16:39:44 

Na takovou apku si u nás budeme muset počkat tak 5 maximálně 10 let, :D no a majitelé tlačítkových telefonů budou muset udělat upgrade. :lol:

PříspěvekNapsal: pát 02. úno 2018 17:30:51 

Základní verze je free. Když už nic jiného, lze z ní poslat výsledky jako ve formě emailu. Odpadlo by čekání na finální počítání bodovaček, zároveň by nebylo třeba skladovat bodovačky pro dodatečné stížnosti atd. Myslím, že už ji pár lidí u nás má a používá...

PříspěvekNapsal: pát 02. úno 2018 18:57:53 

tara píše:
... rozvířit téma změny papírových bodovaček za onu aplikaci, kterou jste museli používat? Pravidla IFAA sice mobilní telefony nedovolují, ale na druhé straně by to hodně ulehčilo a urychlilo práci organizátorům turnajů. Výsledky by byly téměř okamžitě. Navíc je její ovládání velice jednoduché.

To si můžete, jen bych to přesunula tam, kam to patří, ale ... :evil:
Osobně jsem z těch, kteří si jedou závod užít, zazávodit. A ne abych přemýšlela nad tím, že musím dobře zadat skóre, hlídat telefon, mít ho nabitý a hlavně abych měla nějaká volná data. Prostě je to na palici.
Pro mne je jednoduše telefon na obtíž. :evil:

tara píše:
...zároveň by nebylo třeba skladovat bodovačky pro dodatečné stížnosti atd. ...

V okamžiku, kdy si nehlásíte/nekontrolujete součty po každém výstřelu ( a toto se děje), nejste schopni najít již chybu. V papírové formě ano. Máte-li chybu, buď neumíte sčítat nebo křížkovat. :lol:

Robert píše:
...No a ještě jedna věc - takhle si všichni rovnou v telefonu přečetli,
na kolikátém místě jsou a ti, co měli smůlu, se velmi rychle "vypařili"... :(
Vyhlášení tedy bylo velmi komorní...ještě méně lidí, než bývá u nás......

Bohužel tomu tak je. A nemusíte mít ani aplikaci, kde umístění vidíte skoro hned. Je spousta takových, kteří odjíždí ještě před vyhlášením.
Řeknou si, že dnes jim to vůbec nešlo, seberou se a jedou domů. :cry:

PříspěvekNapsal: pát 02. úno 2018 21:14:57 

Trochu se míjíme v argumentaci. V našich podmínkách jde o určitou možnost, jak případně urychlit konečné sčítání a vyhlášení výsledků. Tím pádem odpadají volná data, protože výsledky se dají přetáhnout z mobilu na mobil případně poslat v jednom mailu. Takhle by mohli organizátoři turnaje začít zaznamenávat výsledky hned po ukončení turnaje, než se všichni sejdou a začnou počítat a odevzdávat bodovačky, někdy bohužel špatně vyplněné. Pokud se týká oprav, lze je provádět, dokud se daný závod v aplikaci neuzavře. Nejde o to aplikaci bezhlavě převzít, ale zkusit nakolik by se dala v našich podmínkách využít.

PříspěvekNapsal: sob 03. úno 2018 10:32:46 

U soutěží ve sportovní střelbě, je ten kdo se bez řádné omluvy hlavnímu rozhodčímu nezúčastní vyhlášení - diskvalifikován. Kdo jiný má zatleskat vítězům, když ne ti ti poražení. Ještě lepší varianta je přidat ke startovnému třeba 100 KČ, které se po vyhlášení vrátí. Jednak se zlepší účast na vyhlášení, a také si polepší finančně pořadatel kterému ta nevyzvednutá záloha propadne.
Co se týká bodovaček - 3D lukostřelba není lehká atletika, kde soutěžící vidí svého soupeře a může taktizovat s rozložením sil. Při lukostřelbě nejde o rozložení sil, protože špatný výstřel stojí stejné úsilí jako dobrý a tak okamžitá znalost výsledků soupeře spíš ruší snahu zasáhnout pokaždé co nejlépe. Ten přímí psychický tlak si může užít ve finále, kde na sebe soupeři vidí. Zrychlit předávání bodovaček se může vypisováním pouze součtu zásahů v sloupcích s bodovanými zónami, zrušit jak celkový součet, tak i průběžný mezisoučet, který navíc zdržuje u terčů. Výsledek si může každý spočítat následně na fotce bodovačky mobilem - je to pouze úvaha, rozhodně nechci radit těm zkušenějším a chytřejším ;) :D

PříspěvekNapsal: sob 03. úno 2018 16:20:42 

Nejde o průběžné, ale o konečné výsledky a hlavně o urychlení jejich zpracování. Jen pro ukázku přikládám, jak vypadá mail s výsledky, který lze odeslat od posledního terče.

Result on 03.02.2018:

+++++ Hliněná destička (bhr) +++++
66 of 100 points, ø 13.2 (66.0%)
1. Arrow: 1x 20 / 1x 16 / 3x 10
Arrows shot: 5

+++++ Papyrus (bhr) +++++
56 of 100 points, ø 11.2 (56.0%)
1. Arrow: 1x 20 / 1x 16 / 2x 10
Miss(0): 1x

+++++ Pěstní klín (bhr) +++++
36 of 100 points, ø 7.2 (36.0%)
1. Arrow: 1x 20 / 1x 16
Miss(0): 3x

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 160 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]