Forum 3Darchery

Právě je úte 13. lis 2018 4:43:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 252 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: NORD CUP
PříspěvekNapsal: ned 18. pro 2016 17:46:17 

Mýša píše:
granitland- to zní arrowfriendly

Ano, ano, mohu jen potvrdit... :lol:
"Bohužel" ale mají všude gumové zástěny, kazící pěkný dojem z tříštících se šípů :twisted:

PříspěvekNapsal: ned 18. pro 2016 18:43:04 

Saláti

PříspěvekNapsal: úte 20. pro 2016 18:37:41 

Ti Rakušáci jsou nějací rychlí 8-) ! Tady se už můžete přihlašovat http://nordcup.at/

PříspěvekNapsal: stř 21. pro 2016 22:44:29 

Ita píše:
Ti Rakušáci jsou nějací rychlí 8-) ! Tady se už můžete přihlašovat http://nordcup.at/

Rychlí opravdu jsou. Jen se zeptám, je to za hóóódně dlouho, ale jaký termín platí u Waldenfels (Reichethal)?
Ty píšeš 19.8. a Rakušáci mají na stránkách 12.8. ;)

Naposledy upravil Katka dne stř 21. pro 2016 23:35:49, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: stř 21. pro 2016 22:49:31 

Robert píše:
Mýša píše:
granitland- to zní arrowfriendly

Ano, ano, mohu jen potvrdit... :lol:
"Bohužel" ale mají všude gumové zástěny, kazící pěkný dojem z tříštících se šípů :twisted:

Ale alespoň šípy nehledáš. Oni se ti vrátí :lol:
https://www.zonerama.com/Link/Photo/53021131/1450820

PříspěvekNapsal: stř 15. úno 2017 18:54:32 

2. rakouská schůze NC v Bad Zellu
Klasicky se mi večer nikam moc nechce, ale je to NUTNÝ. Tma, hnusno a relativně „neblízko“.
Ale je třeba Vám sdělit různé informace, změny, novinky...
Tentokrát jsme ani jednou nezabloudili a tak do rakouské hospůdky usedáme jako první. Je divné, že i po půl hodině, jsme stále první. Termíny schůzek mám na starosti já a už se do mě začal vkrádat pocit nejistoty. „Opravdu třináctýho?“ Jak jsem byla šťastná, že se po čase objevil „Yspertálskej“ Johann se svojí ženou. Jsme tady dobře!
E E É :shock: ?
Badzellští „lukohospodští“ poulí očí!
„Was machst du denn hier?“
„Ich tady hier na „Biroschůzi Bogenstřelců".
„Konferenz in der Woche!“ (pro neznalé němčiny – schůze je za týden)
E E É :shock: ?
Teď poulíme oči my!
Snad jen díky Johannovi mi Karel věří, že datum jsem nespletla já!
Je vidět, že nikdo nejsme dokonalí.... i Rakušáci udělali chybičku. Změnili datum schůzky a dali vědět jenom části ....
Takže Badzellským a Yspertálským jsme se svěřili s našimi nápady a připomínkami, které nechť reprezentují na schůzi v příštím týdnu (NIKAM NEJEDU!!!).
Pokud se něco VÝZNAMNÉHO oproti předchozím ročníkům změní, dají nám vědět – a my dáme na vědomí Vám.
Na NC se můžete hlásit na http://nordcup.at/

PříspěvekNapsal: stř 15. úno 2017 18:56:31 

Pro Katku a ostatní - Reichenthal opravdu změnil termín - na 12.8.2017 !!!

PříspěvekNapsal: čtv 13. dub 2017 18:54:32 

Tak v sobotu to asi bude mazec :mrgreen: . Počet přihlášených http://nordcup.at/project/nordcup-ita-c ... 5-04-2017/
Těšíme se na Vás a "plif tfuj tfuj" - ať se daří :P.

PříspěvekNapsal: pát 14. dub 2017 2:50:08 

Taky se těšíme dlouho jsme u vás v Římově nebyli, snad se Lucka brzo probudí a budeme moct nabrat směr jihojihozapad.

PříspěvekNapsal: ned 16. dub 2017 16:08:00 

Jak jsem viděla NC Římov já
Karel organizuje. Dělá to dobře. Kuba a Martin makají na trati a taky to dělají dobře. Luda obstarává zbytek a dělá to ze všech nejlíp :) . Ovšem bez římovskejch „Sokolíků“ bychom to nedali. Dva přiběhnou, tří odběhnou. Když naběhnou čtyři, okamžitě je jich pět „v prachu“. Skvěle využívají svých přátel a vozí bedny na maso, dříví, stany, stoly, lavice, pitivo.... :D Římovští hasiči zapůjčují úžasnej vařič a jsou ve střehu – kdyby došla voda a nebo kdyby hořelo :o . Římovské manželky opět napekly vynikající dobroty. Velkej dík patří samozřejmě i hospodě Na Zahrádce :) bez které bychom přikusovali k masu pouze chléb.
Čeští stanaři a „bydlíkovci“ přijeli už v pátek a tím se trošku rozjel nečekanej večírek :o . Ještě, že jsem prchla. Druhý den se dali „večírkovci“ dobře poznat podle zmačkaných ksichtíků. Ale už okolo 9. hodiny, po druhé kávě, byli všichni „ready“. Díky Ludě (která dokázala sprdnout všechny včetně Rakušáků :lol: ), se lehounký ranní chaos „vcukuletu“ změnil v obvyklý pracovitý chod Itaclubáků.
Když to tak shrnu – bylo to „VERY“ fajn! Počasí vyšlo, sokolíci, Italubáci i lukostřelci byli úžasní, maso se masilo, knedlíci „knedlili“ a pívo teklo proudem. Dětská parta turnaj značně oživila ;) .
Malý problém vznikl, když Karel odmít „konferenciovat“ :evil: . Prý už dobře „šprechtím“ a nechť se ujmu zahájení. V jakém jazyce jsem mluvila, nevím ani já sama, ale prý jsem hovořila k mezinárodnímu lidu zhruba 5 minut. Tímto se všem hluboce omlouvám :oops: .
Turnaj trval zhruba 4 a půl hodiny, s dvěmi občerstveními na trati, což se mi zdá při počtu cca 260ti lukostřelců, jako dobrý čas. Všechny skupiny byly milé a veselé. A tak to mám nejradši :) .
Jen netuším, zda bylo vyhlášení důstojné, neboť jsem medailisty vyhlašovala opět já a to s důrazným jižanským dialektem.
Poté jsem už jen odpočívala a v zorném poli se mi míhali veselí lukostřelci s unavenými pracujícími Sokolíky. Pálaváci přivezli vynikající vínko, oheň dodal atmosféru a Peťa z Chiméry zadrnklal na trempskou strunu. Tak jsem si ten večer, díky skvělým lidem, náležitě užila :mrgreen: .
Velké poděkování patří těm nejdůležitějším, a to všem lukostřelcům, kteří dokázali udělat atmosféru a podpořit dobrou náladu.
Hele lukostřelci - „Já Vás liebe dich“ :mrgreen:

PříspěvekNapsal: ned 16. dub 2017 16:47:30 

A cenu FAIR PLAY NC Římov získaly tyto dvě slečny - Adélka Parmová a Kristýnka Mužíková :) . Přiznáním skutečného věku se nechaly přeřadit do vyšší kategorie a ztratily nárok na medaile (sami bychom to nezjistili). Smekám před jejich výchovou.....

PříspěvekNapsal: ned 16. dub 2017 17:37:06 

Jóó! A ještě jsem velmi pyšná, že 22 medailí putovalo do Čech :D !!! Na tu rakouskou přesilu to byl vynikající výsledek :)

PříspěvekNapsal: pon 17. dub 2017 21:27:40 

Skupina ze stanového městečka si celý víkend opravdu užila navzdory chladným nocím. Při závodě to v naší skupině vypadalo, že jsme si jen tak zašli na parkur, nikde nikdo, tak nevím, kam se na pár hodin podělo těch 250 lukostřelců. Byli vidět jen před a po závodě. Do Římova jezdíme rádi a už se těšíme na Country turnaj v červenci. Děkujeme za pěkný závod.

Lucka a Ondra

PříspěvekNapsal: úte 18. dub 2017 10:51:04 

Díky Lucko a Ondro :D ! Jako vždy jste byli skvělí společníci.... Vlastně celé stanové městečko 8-) ! A "bydlíkaři" a "ubytovňáci" skvěle zapadli! No, tvrdím to pořád - turnaj je HLAVNĚ o lidech :mrgreen:
Fotek je 2x víc, protože mám 2 foťáky :roll: a síla na promazávání se ztratila....
https://get.google.com/albumarchive/103 ... _bJysi_-QE

PříspěvekNapsal: úte 18. dub 2017 16:59:09 

Výsledky zde http://nordcup.at/wp-content/uploads/NO ... LUB-CZ.pdf

PříspěvekNapsal: úte 18. dub 2017 17:20:00 

A pár fotek od Rakušáků :-) http://stoneface-archery.at/nordcup-ita ... 5-04-2017/

PříspěvekNapsal: úte 18. dub 2017 17:49:18 

Také se připojujeme k pochvale závodu. Krásně jsme si ho užili a řádně si zakempovali. Všechno klapalo jak mělo, jídlo výborné, trať pestrá. Jen ta kosa v noci, ale již jsme upgradovali spacáky.

Zdarec
Pája

PříspěvekNapsal: úte 18. dub 2017 18:09:37 

Buď si "sporťák" anebo byla trať lehounká. Vůbec ses nezadejchal. Neboť kdyby jó, bylo by ve stanu 17°C° a zadejchal bys stan i Louthanům :lol: . I když - pravda, 4+1 se zadejchává blbě :( . Vysoký stropy, špatná izolace, elektrika žádná, absence okapů.... :? Jó to u Parmů bylo jako v pelíšku :mrgreen: . Teda říkali ostatní .....

PříspěvekNapsal: ned 28. kvě 2017 21:02:24 

NC Bad Zell - slušná střílečka :-)
https://get.google.com/albumarchive/103 ... siwvZGznAE

PříspěvekNapsal: stř 19. črc 2017 17:00:41 

V sobotu 22.7. NC Granitland
Pro ty, co jedou - přišlo upozornění.....
POZOR!!!
Silnice mezi Bad Leonfelden a Helfenbergem je uzavřena. Pokud je to možné jeďte přes přechod Guglwald, pak směr St. Stefen a ve St. Stefenu pak ca 2km směr Helfenberg.
Pokud pojedete přes Bad leonfelden, odbočte na konci Bad Leonfeldenu směrem na Helfenberg u ,, Fahrschule Stumpfl bzw. Tischlerei Kaar,, doleva směrem na Tragberg, pak na Helfenberg a v Helfenbergu u kostela doprava na St. Stefan

Ach jo! Je mi jasný, že zatímco vy si budete střílet, já budu kroužit Bad Leonfeldem.....

PříspěvekNapsal: stř 19. črc 2017 20:59:49 

Ita píše:
V sobotu 22.7. NC Granitland
Pro ty, co jedou - přišlo upozornění.....
POZOR!!!
Silnice mezi Bad Leonfelden a Helfenbergem je uzavřena. Pokud je to možné jeďte přes přechod Guglwald, pak směr St. Stefen a ve St. Stefenu pak ca 2km směr Helfenberg.
Pokud pojedete přes Bad leonfelden, odbočte na konci Bad Leonfeldenu směrem na Helfenberg u ,, Fahrschule Stumpfl bzw. Tischlerei Kaar,, doleva směrem na Tragberg, pak na Helfenberg a v Helfenbergu u kostela doprava na St. Stefan

Ach jo! Je mi jasný, že zatímco vy si budete střílet, já budu kroužit Bad Leonfeldem.....

Jo jo, cesta je už naplánována a to i bez upozornění :geek:
Je s podivem, že nepřišlo upozornění, že je už více než týden uzavřené přihlašování přes internet
a je pouze možnost přihlásit se na místě... :?
Takže tužku sebou!!!

PříspěvekNapsal: čtv 20. črc 2017 8:51:43 

Právě vyrážíme směr lipno kemp Modřín. Taky jsme nestihli přihlášení, tak doufám že nebudou problémy na místě se dohlásit. Trochu mám obavy z cesty po přesném popisu od Ity :lol: navigace píše nějakých 26km z lipna, tak uvidíme jestli dokroužíme :lol: :lol:

PříspěvekNapsal: sob 23. zář 2017 22:00:53 

Finále NC
Pěkný turnaj v novém a krásném prostředí....
„Luftenbergáci“ mají k dispozici nádherný les, který je tajemný až okultní (alespoň v tomto ročním období). Je samá roklinka, ohyb a záhyb, džuzna a sráz, a navíc si tam drze volně rostou krásné sekvoje a magické houbičky :shock: . Ranní mlha tajemnost tohoto místa ještě umocňovala. Pravda – první terče jsme viděli „jakoby v mlze“ a utírání brýlí bylo zbytečný :roll: . Mlha si s námi pohrávala a neustále stoupala a klesala. Taky jsem si připadala jako mlha – i když já více klesala :lol: . To ale vůbec neubralo závodu na kráse, naopak – instinktivní výstřely v oparu byly neopakovatelné! No! Občas jsem si tu nádheru musela 2x zopakovat, abych na tu mystiku nikdy nezapomněla :mrgreen: . Snad jen malá výtka – ty bedly, o který jsme pořát zakopávali, mohli shrábnout hráběma na kopičky...
Turnaj patřil mezi ty delší a tak se někteří vraceli až po 6 hodinách... Nu – bylo nás poměrně hodně.
Ale Češi se zase neztratili a ukořistili spoustu cenných medailí... :D
Vivat Nord Cup!!! 8-)
https://get.google.com/albumarchive/103 ... rDbpYbM7AE

PříspěvekNapsal: ned 24. zář 2017 11:21:05 

Krásný fotky. Tak proto tolik lidí chybělo na Sychrově...

PříspěvekNapsal: sob 04. lis 2017 19:57:58 

Jak Karel vedl 1.nordcupáckou schůzi pro rok 2018

Letos jel poprvé sám, takže jen z doslechu...
Už vloni trošku přemýšleli o platbách předem, ale to bylo Itaclubem rychle smeteno ze stolu.
Letos už přijeli s hotovým programem na platby přes banku a skoro všichni rakušáci byli pro :cry: . I zde totiž začal být problém, že se lukostřelci přihlásí, a pokud zrovna není počasí - „No tak co? Zůstanu doma!“
Občas v tom byli „namočení“ i Češi :oops: .
Po souhlasném rakouském mručení si vzal slovo Karel a jejich argumenty „rozmetal“ :mrgreen: . Určitě by přišli o víc, než o nerozhodné střelce.
Díky ItaClubu budeme znovu všichni platit až na místě ;) .
Další bod – přibývají lukostřelci a závod se protahuje :evil: . Jsme pro zavedení 2 met.
Tenhle bod vznikl hlavně na základě posledního turnaje v Luftenbergu, kde se to hodně protáhlo a „trojšíp“ se stmíváním, tomu hodně napomohl.
„Brumbrum. 2 mety, to je rozumný!“
Slovo si vzal Karel. „Chcete se vzdát těch krásných ran ze skály, na kopec či ze strže?“
Stavitelé tratí vědí, o čem je řeč. Pro ostatní – zvířata by stála pouze tam, kde z obou kolíků jsou stejné podmínky k výstřelu a střely by byly nudnější.
Opět zvítězil „český“ hlas. Budeme střílet po jednom 8-) .
V drobnostech, jako jsou požadavky některých lukostřelců - „...nevadí, že je jich hodně, ale já chci jít s nima...“(vede ke „špuntům) a těžkému předlosování skupin nejlepších (někdo nepřijede, někdo má děti, které musí jít s finalistou....) se Češi s Rakušákama shodli. Kdo dřív přijde, ten dřív mele :!: . Opozdilci se musejí přizpůsobit. Finále bude jen na pořádajícím, jak a zda skupiny rozlosuje.
Termíny NC byly rozdány, ale protože budou ještě 2 schůze, bylo by předčasné je zveřejňovat. Určitě se s nima bude hýbat, protože není vůbec jednoduché najít „okénko“.
Další zprávy, po další schůzi..... :)

PříspěvekNapsal: pon 06. lis 2017 17:10:47 

Karlovi a ItaClubu moc děkujeme. ;)

PříspěvekNapsal: pon 06. lis 2017 17:33:04 

:-) :-)

PříspěvekNapsal: pát 15. pro 2017 19:30:59 

Termíny pro rok 2018

28.4. - Římov (Itaclub)
12.5. - Bad Zell
9.6. - Waldenfels
7.7. - Granitland
21.7. - Yspertal
18.8. - Luftenberg
28.9. - Stoneface

PříspěvekNapsal: pát 15. pro 2017 21:07:40 

Uff úplně mě zamrazilo když jsem viděl duben v Římově. Přihlásil jsem se na Arniho kurz, který je ale první týden v dubnu. Úleva :) .

PříspěvekNapsal: pát 15. pro 2017 22:37:56 

Vida! Tak už máme prvního účastníka....:-)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 252 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]