Forum 3Darchery

Právě je pon 19. lis 2018 1:20:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 156 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: EBHC 2018 Oberwiesenthal
PříspěvekNapsal: úte 19. čer 2018 20:07:13 

Je to tak. Pokouším se rozlousknout co kdo střílel za sestavy. Milan Hladil asi "Standart 3D". To je na začátek snad nejblbější sestava, ale obstál

PříspěvekNapsal: úte 19. čer 2018 20:42:03 

Dnes mi jede stránka dfbv.de hodně mizerně. Že by přetížený server? :)

PříspěvekNapsal: úte 19. čer 2018 22:54:29 

Mýša píše:
Je to tak. Pokouším se rozlousknout co kdo střílel za sestavy. Milan Hladil asi "Standart 3D". To je na začátek snad nejblbější sestava, ale obstál

Vzhledem k tomu, že se mi podařilo po dnešku, prvním dnu střílení, si udělat z celého závodu trénink :roll: protože jsem zaujal sice "strategickou" ale v zásadě v FU konečnou pozici na středu startovního pole, tak můžu, nerušen závoděním, klidně odpovídat dotazy.

Milan (skupina D- začal s hunter round, tj. v zásadě nejdůležitější soutěžní disciplina, protože body tu autem mohou rychle ubývat. Radost z toho neměl ale vyšlo mu to, pokud mne paměť neklame, tak střílel ze všech našich BB nejlíp. Usadil se na prvním místě své kategorie. Dneska střílel Standard Round - tzn. skutečně 2šípy ale dosti lamentoval, že mu to nevyšlo. Co to znamená promítnuto do bodů, zatím nevíme, na výsledky čekáme. Chvíli se objevily nekompletní ale pak zase zmizely úplně.

Kladky FU: včera jsme měli volno, začali jsme dnes taky Hunter Round. Nepříjemná věc, protože pokud to nevyjde udělají se velké rozdíly a v zásadě už nejsou na čem opravit. To se stalo dneska mně. Udělal jsem 7 chyb = 6 desítek a 1 aut. Z toho dvě chyby v odhadech + 5x špatný výstřel. To už se dohnat nedá. Průměr 16bodů/šíp je v kladce v hunter round málo.
Docela slušně střílel Martin Horníček (YAFU) a zatím je třetí. Zbytek nevím - musíme počkat.

Longbow - Arni je druhý i po dnešku, střílí solidně a vyrovnaně. Zatím stříleli 2x UAR, takže rozdíly se mezi nimi začnou dělat od zítra.
Včerejší výsledky jste viděli, takže víte, že i naše "longbowistka" Kateřina Poprachová si vedla perfektně a skončila první.

Zbytek z prvního dne jste viděli.

Směs známých výsledků z druhéo dne podle paměti, dokud byly vidět:

Johanka Suchardová poskočila na 2. místo !!!!
Kateřina Vavřičková poskočila na 9. místo !!
Magda Šrutová pořád drtivě vede nad jedinou soupeřkou.
Víc nevím.

Tak příjemné čekání na výsledky.

PříspěvekNapsal: úte 19. čer 2018 23:17:12 

já ty nekompletní výsledky viděl a Milan pořád vedl

PříspěvekNapsal: stř 20. čer 2018 5:58:40 

A Milan stále vede. :D Naši žáci a junioři jsou taky skvělí.

Jinak zde je aktuální skóre. Já se tam včera nemohl vůbec dostat.

PříspěvekNapsal: stř 20. čer 2018 10:41:37 

Všichni jsou dobří !!! Paráda !

PříspěvekNapsal: stř 20. čer 2018 20:13:25 

Dnes vyloženě kochací parkůr, místy Landart:
https://sysel-knouri.rajce.idnes.cz/201 ... iebensaure

PříspěvekNapsal: čtv 21. čer 2018 0:13:15 

[quote="Sysel"]Dnes vyloženě kochací parkůr, místy Landart:
Pěkně postaveno

PříspěvekNapsal: čtv 21. čer 2018 22:13:46 

LB - Arni

http://www.dfbv.de/index.php/component/ ... 018-scores

Přílohy:
EBHC 2018 -  Arni.JPG
EBHC 2018 - Arni.JPG [ 25.24 KiB | Zobrazeno 2093 krát ]

PříspěvekNapsal: čtv 21. čer 2018 23:14:04 

Poslední foto, snad jste si to užili:
https://sysel-knouri.rajce.idnes.cz/201 ... r_Bozi_Dar

PříspěvekNapsal: pát 22. čer 2018 9:46:56 

Arni je BŮH!!. Nemůžu dělat, držím palce ostatním

PříspěvekNapsal: pát 22. čer 2018 22:16:27 

Tak jsem projel fajnl skore a je to paráda, tolik úžasných výkonů a výsledků, tolik placek, gratuluji celé výpravě k více než čestné reprezentaci, jste borci!

PříspěvekNapsal: ned 24. čer 2018 14:58:40 

Pár poznámek z EBHC 2018, které mi prošly hlavou, cestou zpět, možná to budu brát trošku zeširoka ale rozhodně skončím na minulém týdnu a Božím daru:

1. Určitě je dobře, že Svaz 3D vstoupil do IFAA. Podle mne to české 3D lukostřelbě dost pomohlo. Závody jsou zajímavé, "výpravné" , s obrovskou účastí a každý si na nich najde "to své", od výměny názorů s lukostřeleckou komunitou po samotné závodění. Už ten samotný závod a účast na něm jsou podle mne pro lukostřelce zajímavé.

2. Určitě je dobře, že Svaz a oddíly podporují a vítají účast dětí na závodech. Evidentně se děti až junioři zlepšují, z této skupiny "vypadlo" spousta medailí a je radost se dívat, že za generací dospělých roste možná ještě větší skupina "dorostu".

3. Přes všechno brblání na čekání na autobusy na Božím daru (taky hodina až 1,5) jsem neměl pocit, že by se Němcům něco nějak organizačně "zadíralo", možná jsem měl štěstí na skupiny ale:
- informace jsem všechny dostal od organizátorů při registraci, co jsem si sám nepřečetl mi zopakoval delegát výpravy (Robert Ježdík) a podle toho v zásadě všechno běželo
- ráno jednoznačně připravená rozstřeliště, jasný nástup s instrukcemi, rozchod- rozvoz na tratě. Pokud něco bylo, (ztracené karty, jiné problémy apod.) někdo to řešil.
- naše skupina "J" se zpravidla vracela cca v 17:00, z tratí Božího daru v 18:15, začínalo se tam o hodinu později (nástup o 1 hod déle) a navíc jsme tam jako všichni čekali cca 1 hodinu na autobusy, ve čtvrtek už v dešti a zimě. S těmi autobusy na Božím daru měli Němci problém, postihlo to všechny skupiny. V čem problém spočíval přesně nevím, něco říkal maršál trati, že měli nasmlouvané nějaké české, s těmi pak něco bylo a tak organizovali vždy 3 autobsy z Německa.
- ve skupině bylo také podstatné (stejně jako u nás na závodech), za kým člověk chodil a jak moc čekal. Se zvyšujícím se číslem skupiny klesala "průtočnost" trati. Mezi mými nástupními čísly terčů (8,7,6,5) a kolegou, který chodil stejnou trať a začínal vždycky na 21 nebo 22 (dorostenec), byla až 1 hodina rozdílu v příchodu.

4. Dost nás většinou zaskočila velikost zvířat:
a) skupiny 2-4 byly prostě malé a některé z 1 dost nízké. Kolem komory nebyla prakticky žádná hmota a bylo to zpočátku dost stresující, pak jsme si (alespoň kladkaři) zvykli
b) člověk první den neměl ten správný odhad vzdálenosti, protože neměl zkušenost s velikostí zvířat. některá jakoby nebyla 1:1. Typický byl přerostlý zajíc, zmenšený gepard nebo puma a mě osobně nějak první 2 dny trápil kozoroh. "kozorohofobii" jsem překonal až třetí den definitivním zabitím původce fobie.

5. Samotná česká výprava byla rozdělena do několika ubytovacích center: Boží dar, Hájenka, Jáchymov a Suchá.
Co se týká skupiny Boží dar, pravidelně jsme se scházeli na rozbor dne a teoretickou přípravu druhého dne na naší vytipované základně Radniční sklípek. Celkově jsme tuto část přípravy nijak nepodcenili, pili jsme iontové nápoje (z Krušovic), dodržovali řádné stravovací návyky (extremisté jedli i ryby!!). Musím říci, že mi pravidelné konzultace se zkušenými kolegy a řádná životospráva (jen vzájemně zkonzultovaná a prověřená jídla ap.) dost pomáhaly a každý následující den jsem postoupil v žebříčku cca o 4 místa vzhůru. Napříště je otázka, jestli jsem se takto svědomitě neměl připravovat už týden předem, třeba by i ten první den byl lepší ?!

6. Pár slov ke skupině freestyle unlimited neboli kladkový luk bez omezení - předpokládám, že ostatní kategorie si řeknou něco k tomu svému také:

- obsadili jsme
a) kategorii dospělých (AMFU) - Martin Horníček, Marek Kálal, Tomáš Laifr, Pavel Šrut, v kategorii bylo 101 účastníků
b) kategorii veteránů (VMFU) - Ladislav Krumpolec, kategorii začalo 49 střelců, pak nám asi 3 diskvalifikovali, takže jsme končili na 46
c) kategorii dorostenců (YAMFU) - Martin Horníček, 7 účastníků

- bylo pro nás dost nešťastné, že jsem začínali hunter round - tj. ta sestavou, kterou střílíme u nás - 1 šíp, bodování 20, 16, 10. Touhle sestavou je ideální končit, tady se udělají velké rozdíly mezi střelci - desítka znamená příliš velkou ztrátu a o autu ani nemluvím. Takže počáteční zaskočení zvířaty nás stálo dost bodů. Nicméně okruh a sestava jsou pro všechny stejné.
- druhý a třetí den jsme měli UAR - unmarked animal round - tj. celá bodovaná zóna (20 i 16) je celkem za 20 bodů (kill), zvíře za 18 (wound). Pokud střelec netrefí a musí požít další šíp, tak 16 (kill) a 14 bodů (wound) a analogicky i 3. šíp za 12 nebo 10 bodů. Tady kladky udělají za celý den celkem malý rozdíl mezi sebou a tahle sestava se dá nastřílet s plným nástřelem, když se vám daří (Pavel Šrut ve čtvrtek) nebo jen se ztrátou 2 bodů (Marek Kálal ve středu) většinou se pak "motáme" v rozmezí cca 10 bodů rozdílu za den.
- poslední den standard round a déšť, zima a nahoře na Fichtelbergu i vítr a mlha. Nepříjemná věc, na čočky prší, mlží se, zvířata nejsou moc vidět. Sestava je zajímavá, dá se na ní závodit - 2 šípy na zvíře, bodování 10, 8 a 5 bodů.
Nahoře na Fichtelbergu to bylo o štěstí, když přišel vichr a mlha tak někdo dostřeloval v lese, někdo na sjezdovce. Záleželo na poměru mlha/vítr/déšť a ledové prsty.

- Výsledky FU:
AMFU: 20. Tomáš Laifr - pěkně mu vyšel poslední den a vyrovnal se s nepřízní počasí skvěle, 12. nejlepší výsledek v ten den (ze 101 jich to 8 v pátek vzdalo), 31. Marek Kálal, 39. Pavel Šrut - čtvrtek a pátek mu vyšel moc hezky, 52. Martin Horníček
VMFU: 12. Ladislav Krumpolec - začal jsem celkem nic moc (25.) ale pak jsem se nějak ty vzdálenosti naučil. Poslední den nám vzdali 3.
YAMU: 2. Martin Horníček - vicemistr Evropy - zabojoval a v dešti, větru a zimě posledního dne poskočil ze třetího místa na druhé.

V FU soutěžili i profesionálové, bylo tam celkem 9 mužů profesionálů a 2 ženy, měli své kategorie zvlášť. Soutěž AMFU ale měla takovou úroveň, že vítěz mužských profesionálů PMFU by skončil v AMFU až na druhém místě a třetí profesionál by skončil až šestý!!!

Výsledky EBHC jsou dostupné, blahopřeji ještě jednou všem medailistům.

Mistři Evropy:
Tomáš Hanuš - longbow (AMLB)
Milan Hladil - barebow recurve (VMBB-R)
Karolína Strapková - barebow recurve (CFBB-R)
Magdaléna Šrutová - freestyle limited recurve (JFFL-R)
Viktor Sova - barebow recurve (JMBB-R)

Vicemistři Evropy:
Vít Wognar - traditional recurve bow (JMTRB)
Martin Horníček - freestyle unlimited (YAMFU)
Lukáš Kubeček - barebow compound (CMBB-C)
Karolína Wognarová - traditional recurve bow (JFTR)

Těsně "pod schody":
Johanka Suchardová (5.) - historical bow (AFHB)
Kateřina Poprachová (5.)- longbow (AFLB)
Petr Madurkay (5.) - traditional recurve bow (AMTR)
Daniela Kosková (5.) - traditional recurve bow (JFTR)
Michal Madurkay (5.) - bowhunter recurve (JMB-R)

PříspěvekNapsal: ned 24. čer 2018 19:18:15 

"Poslední" část výpravy je doma.
Ale o své pocity se podělím později, musím je vstřebat. ;)

Teď jen asi pro představu, kdo že to tam všechno byl.

Příloha:
CZECH TEAM.jpg
CZECH TEAM.jpg [ 239.9 KiB | Zobrazeno 1904 krát ]

A zde kompletní výsledky.
http://www.dfbv.de/index.php/component/phocadownload/category/32-scores-lists

PříspěvekNapsal: ned 24. čer 2018 20:13:44 

Chci poděkovat části české výpravy ,která vydržela až do vyhlašováni kategorie YAMFU a přitom mohli jet domů.
Moc si toho vážíme . ;)
Martin

PříspěvekNapsal: ned 24. čer 2018 20:31:19 

Moje pocity z ME

1.den (průvod) – Je to tu nádherný, překrásný a jsem šťastná, že jsem se přihlásila
2.den (střílení) – Je to to tady fajn, asi je dobře, že jsem jela
3.den (střílení) – Ach jo! Já fakt netuším, proč jsem jela
4.den (volno) – Ách! Tady je tak přenádherně. Cítím se fantasticky.
5.den (střílení) – Že jsem se nechala ukecat. Je mi strašný vedro...
6.den (střílení) - Já jsem takovej blbec! Mám to zapotřebí? Je mi strašná zima....
7.den (vyhlášení) – Je to tady fajn, asi je dobře, že jsem jela
8.den (cesta domů) – Bylo to nádherný, překrásný a jsem šťastná, že jsem se přihlásila

https://itaita.rajce.idnes.cz/ME_Oberwi ... zahajeni/#

PříspěvekNapsal: ned 24. čer 2018 22:15:55 

Doklad, jaké bylo "super" teplé počasí - pátek ráno když jsme s Majdou projížděli přes Boží Dar...

Přílohy:
3-.jpg
3-.jpg [ 33.62 KiB | Zobrazeno 1853 krát ]

PříspěvekNapsal: pon 25. čer 2018 8:43:35 

Pondělí - Boží Dar https://itaita.rajce.idnes.cz/ME_Oberwi ... -_pondeli/

PříspěvekNapsal: pon 25. čer 2018 13:52:17 

Malé shrnutí...
Už jsem sobě odpustila a tak jen pár postřehů.
Od Němců jsem čekala hodně, zvláště po fiasku v Itálii. Možná proto jsem byla ze začátku tak trochu zklamaná.
Přihlašování bylo v pohodě, snad jen trochu přísnější, než kdekoliv jinde.
Průvod fajnový, výzdoba vynikající, lidi jásající.
Na naši hlavu jde, že jsme asi jako jediní neměli stejné dresy a tak jsme trochu působili, jako chudí příbuzní.
Škoda, že v neděli zavřeli rozstřeliště, na která mnozí z nás sázeli.
Z důvodu velkého množství lukostřelců jsme byli rozděleni na okruhy v Německu a okruhy v Čechách. OK.
První den natěšená na známé tváře z Čech i zahraničí... a ono skoro nic. Téměř všichni byli v Německu a já na Božím Daru. Nevadí. Rozstřeliště dobrý. Ale jinak „kde nic tu nic“. Lehce mi to připomínalo Itálii. Snad jen „rozvrklané“ lešení v nás mělo nabudit pocit, že stojíme před slavnostní tribunou. Sami pořádající se báli na toto provizórium vystoupat. Druhý den radši vylezli na auto, ale selhala technika a nešly mikrofóny. Německy hovořící chlapík to docela uřval, bohužel jeho překladatelka neměla šanci.
Stále do nás hustili, že voda bude zadarmo, pokud budeme vracet láhve. První den jsem 2x zaplatila 3 eura za pidiláhev vody. Občerstvení mizerný. Další dny jsme vodu měli opravdu zdarma.
Když jsem 3. den střílela v Oberwiesenthalu, okamžitě jsem si o organizaci udělala o 100% lepší obrázek. Všechno klapalo a šlapalo. Všude známé tváře, 2 rozstřeliště, veselo, hlučno a příjemno. Od této chvíle jsem měla jasno – Němcům se to povedlo!
Čekací doby na autobusy byly trošku nepříjemný, ale když se uvážilo, že po těch silničkách mohly jezdit pouze jedním směrem, tak to docela klapalo.
Bohužel, v Německu jsem střílela jenom jednou.
Okruhy, které jsem chodila já byly docela dlouhé, ale na druhou stranu fyzicky nenáročné. Žádné prudké kopce a hlavně bez „špuntování“. V porovnání s jedinou trasou, kterou jsem šla v Německu, u mně „Božák“ vyhrál. Nebyl to pouze les a příroda s jedinečnou květenou, ale měl navíc rozličný terén (louky, les, rašeliniště...)
U terčů trochu vadilo, že nebyly ve skutečné velikosti (zajíc větší než krokodýl či puma).
Jeleny a daňky měli překrásné.
K nepochopení ovšem byly terče, které měly z každé strany jinak velkou komoru. Dívá-li se zvíře doleva, patří mezi jedničkové terče, dívá-li se doprava, je to kategorie dvě. Pokud to bylo stejné pro všechny lukostřelce (např. 2 krocani se dívali doprava), nebyl problém. Pokud byly terče hlavama k sobě, jeden střílel na kategorii 1 s větší komorou a druhý na kategorii 2 s menší komorou. Tak nevím....
Raut a závěrečný ceremoniál byl velmi vydařený, škoda, že nebylo více Čechů.
Když jsem psala na začátku, že jsem čekala od Němců trochu víc, neznamená to, že ME bylo špatný. Vůbec ne!
Bylo to boží a krásný!
Měla jsem štěstí na skupiny a na lidi kolem sebe. Díky!
Velká gratulace těm, co vystoupali na stupně vítězů!
A gratulace všem, co to nevzdali a dostříleli i přes páteční nepřízeň počasí.

PříspěvekNapsal: pon 25. čer 2018 18:38:47 

Úterý - Boží Dar https://itaita.rajce.idnes.cz/ME_Oberwi ... l_-_utery/

PříspěvekNapsal: pon 25. čer 2018 19:18:18 

Pozorně jsem vás sledoval až do pátečního odpoledne a fandil (i s Aničkou). Všem blahopřeji a jsem na vás hrdý :)
Sobotní ceremoniál mi také přišel jako blbý nápad. Měl jsem o tom s Waltrem řeč a vysvětloval mu že někteří Češi mají ve zvyku naskákat do aut ledva odevzdají bodovačku a najedí se (pokud nejsou na bedně) (někdy i když jsou na bedně). Moc nechápal o čem mluvím. Ona je to věc výchovy. Někomu se jí prostě nedostalo a když jim to vysvětluješ, tak to taky moc nechápou o čem mluvíš. Proč by se měli jít dívat jak je někdo jiný oceňovaný? Vždyť jim z toho žádný prospěch nekyne a jet domů , nebo hlídat pivo je příjemnější..........

Bylo mi líto těch co stříleli v pátek . Ale zase je Arni dítě Štěstěny. Ve Francii pršelo jenom v pondělí- Arni měl volno. V Rakousku bylo hnusně jenom v pondělí- Arni měl volno. Teď bylo hnusně jenom v pátek- Arni měl volno :-)

PříspěvekNapsal: pon 25. čer 2018 19:33:03 

Arni by vyhrál i ve sněhový bouři :mrgreen:
Čtvrtek - Siebensaure https://itaita.rajce.idnes.cz/ME_Oberwi ... -_ctvrtek/

PříspěvekNapsal: pon 25. čer 2018 19:55:11 

Pátek - Boží Dar https://itaita.rajce.idnes.cz/ME_Oberwi ... l_-_patek/

PříspěvekNapsal: pon 25. čer 2018 20:32:50 

Sobota - vyhlášení https://itaita.rajce.idnes.cz/ME_-_Ober ... vyhlaseni/

PříspěvekNapsal: pon 25. čer 2018 20:46:15 

ahoj, s Dančou jsme odjeli asi hodinu pred vyhlasenim, za to se omlovam. nejeli jsme ale domu ale k pribuznym v teplicich kam se dostanem prumerne jednou rocne, jinak bysme neodjeli, bylo nam s vama hrozne fajn. v teplicich jsme taky stravili vlastne jen par hodin a do znojma dorazili az v nedeli k veceru. Turnaj byl skvely a lituju ze jsem taky nestrilel. Bylo to takove nesikovne s prihlasovanim, jako muset se hlasit pul roku dopredu je tezky, do posledni chvile jsem nevedel jestli vubec pojedeme i kdyz danca to mela zaplacene. a startovne na pozdni prihlaseni fakt vysoke. klidne to mohli dva mesice pred zacatkem snizit, pak by se to dalo.
ale bylo to drama.! danci nevysel start a pak se drala nahoru z devateho mista. s jezdeckym lukem bez pistoloveho uchopu a streleckeho okna.
vubec prechod z kategorie deti do junioru je hrozne velky skok ve vzdalenostech, to se neda za rok skoro natrenovat.
vlastne porad nechapu jak se vysvihla na pate misto. ale jsem stastnej a hrdej tatinek :-)

PříspěvekNapsal: úte 26. čer 2018 6:20:15 

Arniho titul začne být překvapením až začne prohlašovat, že to fakt nečekal :-) gratuluji :-)
nejvíce jsem držel palce ramenu veterána Milana Hladila, aby vydrželo, což také vyšlo :-) gratuluji :-)
medaile a umístění v mladších kategoriích jsou super a měli by být dostatečně vyzdvihovány, přeji jim, aby vydrželi a jako Jakub Zimmer ukázali v přechodu k dospělým, že jejich mládežnické úspěchy nebyli výsledkem shody okolností, jeho deváté místo v barebow dospělých má z mého pohledu hodnotu, která stojí za povšimnutí
na tomto odkaze se dá najít přes tisíc fotek s EBHC https://www.facebook.com/pg/deutscherfeldbogensportverband/photos/?ref=page_internal

Obrázek

PříspěvekNapsal: úte 26. čer 2018 13:49:42 

Jirko, máš pravdu Jakub se neztratil, mohl střílet v kategorii YAM, ale byli by tam jen 3, a vyhrál by asi o 200b, celkovým skore byl z naší výpravy 2. za P. Madurkayem (který jako jediný překročil hranici 1700b) z nekladkových luků.

PříspěvekNapsal: pon 02. črc 2018 8:32:21 

report od slovenských kamarádů
http://archery3d.sk/blog/majstrovstva-europy-ifaa-v-loveckej-lukostrebe-ebhc-2018-reportaz

PříspěvekNapsal: pon 09. črc 2018 23:07:00 

Vážení přátelé,

jak již u mě bývá zvykem, se zpožděním přikládám odkaz na několik foteček ze zahájení EBHC 2018.
Také přikládám odkaz na 3 videa z průvodu. ;)

https://chimerahk.rajce.idnes.cz/EBHC_2 ... _zahajeni/

https://www.youtube.com/watch?v=DlXgw4r3NS0
https://www.youtube.com/watch?v=_DcxUpiftLI
https://www.youtube.com/watch?v=LyyC5cD2yu0

Přílohy:
DSC_1958.JPG
DSC_1958.JPG [ 433.51 KiB | Zobrazeno 1451 krát ]

PříspěvekNapsal: pon 16. črc 2018 17:30:57 

I já se přidávám, s "malým" opožděním, a přihazuji pár fotek. :)
https://www.zonerama.com/Katkavavrda/Album/4473840

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 156 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]